Beelinguapp

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 73,5 MB
  • Version 1.35
  • Dil Türkçe
  • Firma Beelinguapp
Beelinguapp, iOS cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek kullanacağınız özel bir dil öğrenme uygulamasıdır.

Farklı bir ülkede kendinizi ifade edebilecek düzeyde dil bilgisine sahip olmak için akıllı cep telefonunuzu bu konu hakkında daha verimli bir hale getirin. Beelinguapp mobil uygulaması tam olarak bu amaç doğrultusunda şekillendirilmiş kaliteli bir dil öğrenme uygulamasıdır. 

Farklı dillerde öyküleri okuyabilmenizi ve dinleyebilmenizi sağlayan Beelinguapp ile yeni bir dil öğrenmek çok kolay. Her bir hikaye okuyarak gelişim gösterebilirsiniz. Dil öğrenme sesli kitaplarına aşina iseniz, Beelinguapp'ın yeni bir dil öğrenmek için yenilikçi yöntemi size oldukça katkı sağlayacak. Dil öğrenmek için illa sıkıcı kurslarda vakit geçirmenize gerek yok.

Yeni bir dil öğrenmek için o dil ile ilgili pratik yapmak oldukça önemlidir. Öğrenmek istediğiniz dilleri seçin ve en sevdiğiniz çocuk hikayelerini, kısa öyküleri, romanları ve daha fazlasını yan yana okuyarak kelimelere aşina olun. Zaman ilerledikçe kendiniz de cümle kuracak kıvama geleceksiniz. Uygulamayı kullanarak kendinizi bu alanda geliştirmek için Beelinguapp mobil uygulamasını iOS akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirin. 

Öğrenirken öğrendiğiniz kelimenin veya ifadenin ne anlama geldiğini öğrenmek için kendi dilindeki hikayeyi okuyabilirsiniz. Sadece öğrenmek istediğiniz dilde ki kitapları okuyabilirsiniz. Her gün bir hikaye okuyarak kendinizdeki değişimleri takip edin. Dil öğrenmek sandığınız kadar zor değildir. İstikrarlı bir şekilde çalıştığınız taktirde sorunsuz dil öğrenebilirsiniz. 

Beelinguapp indir
DİĞER SÜRÜMLER